Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Основні дані | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Рахівниця | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Код виробника | C11CK66403 |
| Відмітка | Епсон |
| Модель | ХР-3200 |
| Тип | багатофункціональний принтер |
| Інформація з безпеки | CE, WEEE |
| Фізичні параметри | |
| Вага продукту в індивідуальному пакованні | 5,81 кг |
| Колір пристрою | чорний |
| Ширина продукту | 37,5 см |
| Глибина продукту | 30см |
| Висота продукту | 17,9 см |
| Докладна інформація | |
| Технологія друку | струменевий (кольоровий) |
| Максимальний розмір паперу | А4 |
| Комунікація | Wi-Fi |
| З'єднувачі | USB-тип B |
| Ємність лотка для паперу (листів) | 100 |
| Ємність вихідного лотка (листів) | 100 |
| Швидкість друку чорного кольору | 33 частин на мільйон |
| Швидкість кольорового друку | 10 частин на мільйон |
| Роздільна здатність чорного друку (dpi) | 5760x1440 |
| Роздільна здатність кольорового друку (dpi) | 5760x1440 |
| Додаткові можливості | показувати |
| Включені витратні матеріали | чорнило (стартер) |
| Швидкість копіювання | 15 частин на мільйон |
| Швидкість сканування | 15 частин на мільйон |
| Тип датчика сканера | СНД |
| Роздільна здатність сканування (dpi) | 1200 |
| Формат сканера | А4 |
| Функції друку | автоматичний двосторонній друк, друк без полів, друк на фотопапері, друк із хмари, друк із мобільних пристроїв, друк з USB |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Тип пристрою | Принтер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 599 ₴




