Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Основні дані | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Рахівниця | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Код виробника | 4463C |
| Відмітка | Канон |
| Модель | TS3450 |
| Тип | багатофункціональний принтер |
| Стан паковання | оригінальний |
| Інформація з безпеки | СЕ |
| Фізичні параметри | |
| Вага продукту в індивідуальному пакованні | 6 кг |
| Колір пристрою | чорний |
| Ширина продукту | 43,5 см |
| Глибина продукту | 32,7см |
| Висота продукту | 14,5см |
| Докладна інформація | |
| Технологія друку | струменевий (кольоровий) |
| Максимальний розмір паперу | А4 |
| Комунікація | Wi-Fi |
| З'єднувачі | USB-тип B |
| Ємність лотка для паперу (листів) | 60 |
| Ємність вихідного лотка (листів) | 1 |
| Швидкість друку чорного кольору | 9 частин на мільйон |
| Швидкість кольорового друку | 4 проміле |
| Роздільна здатність чорного друку (dpi) | 4800x1200 |
| Роздільна здатність кольорового друку (dpi) | 4800x1200 |
| Щільність паперу | 64-275 г/м2 |
| Додаткові можливості | показувати |
| Включені витратні матеріали | чорнило (стартер) |
| Щомісячне завантаження | 1000 частин на мільйон |
| Швидкість копіювання | 3 проміле |
| Швидкість сканування | 3 проміле |
| Тип датчика сканера | СНД |
| Роздільна здатність сканування (dpi) | 600x1200 |
| Формат сканера | А4 |
| Рівень шуму | 48дБ |
| Функції друку | друк без полів, друк на фользі, друк на картоні, друк на фотопапері, друк із хмари, друк із мобільних пристроїв |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Принтер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 645 ₴





