Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Стан | Новий |
| Рахівниця | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Відмітка | Манта |
| Модель | ПМА202А24 |
| Ширина продукту | 10,5 см |
| Висота продукту | 19,5 см |
| Глибина продукту | 10 см |
| Вага продукту | 0,89 кг |
| Колір | білий |
| Технологія відбиття | ВЕЛ |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Термін експлуатації лампи в нормальному режимі | 50000 годин |
| Термін експлуатації лампи в екорежимі | 50000 годин |
| Робочий об'єм | 36дБ |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Комунікація | Bluetooth |
| Вбудовані динаміки | Да |
| Яскравість лампи (ANSI) | 250лм |
| Базова роздільна здатність (пікс.) | 1280x720 |
| Максимальна роздільна здатність (пікс.) | 3840x2160 |
| Максимальний розмір зображення | 150" |
| Контраст (x:1) | 1500 |
| Формат зображення | 16:9 |
| Відстань проєкції | 0,9-4,2м |
| EAN (GTIN) | 5902510687380 |
| Код виробника | ПМА202А24 |
| Стан паковання | оригінальний |
| Інформація з безпеки | СЕ |
| З'єднувачі | HDMI, USB, вихід для навушників |
| Функції | корекція спотворень, лупа, відтворення фільмів через USB, віртуальна миша, масштабування |
| Додаткові можливості | Автофокус, автоматична корекція трапецеїдальних спотворень, що обертається на 250 градусів основа, підтримка 4K і 8K, портативний і зручний |
| Включені аксесуари | Проєктор, пульт дистанційного керування Bluetooth, кабель живлення, кабель HDMI, оксамитовий чохол, посібник користувача польською мовою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴








