Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Стан | Новий |
| Рахівниця | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Відмітка | Зенвайр |
| Модель | Р1 |
| Вага продукту в індивідуальному пакованні | 0,8 кг |
| Ширина продукту | 11 см |
| Висота продукту | 24 см |
| Глибина продукту | 11 см |
| Вага продукту | 1,12 кг |
| Колір | білий |
| Технологія відбиття | ВЕЛ |
| Потужність лампи | 45 Вт |
| Термін експлуатації лампи в нормальному режимі | 30000 годин |
| Термін експлуатації лампи в екорежимі | 50000 годин |
| Робочий об'єм | 28дБ |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Комунікація | Wi-Fi |
| Вбудовані динаміки | Да |
| Яскравість лампи (ANSI) | 250лм |
| Базова роздільна здатність (пікс.) | 1280x720 |
| Максимальна роздільна здатність (пікс.) | 3840x2160 |
| Максимальний розмір зображення | 150" |
| Контраст (x:1) | 2000 |
| Формат зображення | 16:9 |
| Відстань проєкції | 1,08-4,5м |
| Код виробника | Р1 |
| Стан паковання | оригінальний |
| З'єднувачі | Аудіовихід, HDMI, USB, вихід на навушники |
| Функції | корекція спотворень, підтримка 3D, відтворення фільмів через USB, віртуальна миша, масштабування |
| Додаткові можливості | Меню польською мовою (23 мови на вибір), Обертова ручка |
| Включені аксесуари | Посібник користувача польською та англійською мовами, кабель HDMI-HDMI 1 м, кабель живлення зі стандартною європейською вилкою, паковання, пульт дистанційного керування |
| Інформація з безпеки | CE, WEEE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 839 ₴





