Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Відмітка | Концепція |
| Домінувальний колір | чорний |
| Модель | RealForce VP4380 |
| Джерело живлення | працює від батареї |
| Напруга батареї | 18,5 В |
| Волість | 110 Вт |
| Місткість пилозбірника | 0,45 л |
| Фільтр | НЕРА-фільтр |
| Час заряджання | 240 хв. |
| Час роботи в бездротовому режимі | 35 хв. |
| Комунікація | індикатор заряджання |
| Мокра робота | НЕТ |
| Додаткові можливості | працює від батареї |
| Ширина продукту | 26,5 см |
| Висота продукту | 26,5 см |
| Глибина продукту | 34 см |
| Вага продукту | 1,86 кг |
| Вага продукту в індивідуальному пакованні | 2.8кг |
| Код виробника | 8595631006542 |
| EAN (GTIN) | 0071990272067 |
| Стан паковання | оригінальний |
| Інформація з безпеки | СЕ |
| Включені аксесуари | Довга щілинна насадка, коротка щілинна насадка, зарядний пристрій, ПЕТ-моторизована турбощітка, Щілинна насадка, Насадка-щітка, Підставка для заряджання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 459 ₴







