Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Основні дані | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Рахівниця | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Відмітка | Лейкленд |
| Модель | Аерофритюрниця 8 л |
| Код виробника | 26920 |
| EAN (GTIN) | 5052775269200 |
| Стан паковання | оригінальний |
| Фізичні параметри | |
| Домінувальний колір | сріблясто-сірий |
| Місткість чаші | 8 л |
| Місткість кошика | 6.8кг |
| Ширина продукту | 40см |
| Висота продукту | 36 см |
| Глибина продукту | 31 см |
| Вага продукту | 7 кг |
| Вага продукту в індивідуальному пакованні | 7,5 кг |
| Докладна інформація | |
| Волість | 1700 Вт |
| Тип | знежирений |
| Функції | електронний термостат, автоматичні програми, контроль температури, таймер |
| Комунікація | світловий індикатор, звуковий сигнал, індикатор роботи, дисплей |
| Безпека | ручки, що не нагріваються, антипригарне покриття, нековзні ніжки, захист від перегрівання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 985 ₴





