Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Стан | Пості-виставка |
| Рахівниця | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Відмітка | Грюндиг |
| Домінувальний колір | білий |
| Модель | vch9929l |
| Джерело живлення | працює від батареї |
| Напруга батареї | 18В |
| Волість | 100 Вт |
| Місткість пилозбірника | 0,7 л |
| Фільтр | НЕРА-фільтр |
| Час заряджання | 360 хв. |
| Час роботи в бездротовому режимі | 42 хв. |
| Знімний ручний пилосос | Да |
| Мокра робота | НЕТ |
| Ширина продукту | 29,4 см |
| Висота продукту | 77,2 см |
| Глибина продукту | 14,2 см |
| Вага продукту | 2.8кг |
| Код виробника | VCH9929L |
| EAN (GTIN) | 4013833030935 |
| Стан паковання | оригінальний |
| Інформація з безпеки | СЕ |
| Комунікація | індикатор заряджання, індикатор стану батареї |
| Додаткові можливості | 2 режими, система 2в1, технологія Cyclone |
| Включені аксесуари | Електрична світлодіодна щітка, щілинна насадка, щітка для оббивки, Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴






