Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Стан | Новий |
| Рахівниця | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Відмітка | Езвиз |
| Домінувальний колір | білий |
| Модель | РЕ5 ПЛЮС |
| Напруга батареї | 14.8В |
| Волість | 45 Вт |
| Місткість пилозбірника | 0,35 л |
| Фільтр | Висока продуктивність |
| Зона дії | 300 м2 |
| Час заряджання | 300 хв. |
| Час роботи в бездротовому режимі | 240 хв. |
| Ширина продукту | 34,5 см |
| Висота продукту | 9,5см |
| Глибина продукту | 34,5 см |
| Вага продукту | 3,1 кг |
| Вага продукту в індивідуальному пакованні | 8,84 кг |
| Код виробника | РЕ5 ПЛЮС |
| EAN (GTIN) | 6941545618302 |
| Комунікація | голосові підказки, дисплей |
| Датчики | антистолкнення, край, перешкода, замикання на землю |
| Варіанти очищення | миття підлог, пилососити |
| Функції робота | автоматичне спорожнення контейнера, автоматичне повернення на базу, дистанційне керування |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 299 ₴








