Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Основні дані | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Рахівниця | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Відмітка | Камрі |
| Модель | Багатокапсульна еспресо-машина CR4414BM |
| Код виробника | CR4414BM |
| EAN (GTIN) | 5905575904645 |
| Стан паковання | оригінальний |
| Інформація з безпеки | CE, WEEE |
| Фізичні параметри | |
| Домінувальний колір | бежевий/коричневий |
| Місткість резервуара для води | 0,6 |
| Ширина продукту | 9,7 см |
| Глибина продукту | 26,5 см |
| Вага продукту | 2,45 кг |
| Вага продукту в індивідуальному пакованні | 4,01 кг |
| Матеріал | метал, пластик |
| Докладна інформація | |
| Волість | 3000 Вт |
| Тиск | 19 барів |
| Тип капсул | Неспресо |
| Типи регулювання | кількість кави |
| Контроль | механічний |
| Включені аксесуари | мера |
| Автоматично приготовані напої | Кава Лунго, Еспресо, Чай |
| Функції | автоматичне вимикання, інше |
| Комунікація | світловий індикатор, звуковий сигнал, індикатор увімкнення пристрою |
| Додаткові можливості | 1 адаптер для меленої кави з 2 змінними фільтрами для меленої кави для приготування: маленький фільтр: Espresso (маленький каву), великий фільтр Lungo (велика кава), Компактний розмір: ni, Сумісність із капсулами Nespresso, Dolce Gusto, Lavazza Blue, Modo Mio, Caffitali, Tchibo Casissimo, Jacobs (тільки маленькі капсули), Lor, ESE, Швидке нагрівання: готовий до використання за 20 секунд, ідеально підходить для швидкого ранку., Високий тиск 19 барів: забезпечує інтенсивний смак і аромат кожного кава, ідеально підходить для справжнього гурмана. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип використовуваної кави | Мелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 695 ₴






