Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Основні дані | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Лічиль | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Відмітка | Тефаль |
| Модель | Perfectmix+ BL811D38 |
| Код виробника | BL811D38 |
| EAN (GTIN) | 3016661149832 |
| Стан паковання | оригінальний |
| Фізичні параметри | |
| Домінувальний колір | сріблясто-сірий |
| Місткість чашки | 1,5 л |
| Ширина продукту | 19,2 см |
| Висота продукту | 40,6 см |
| Глибина продукту | 21,5 см |
| Вага продукту | 4.2 кг |
| Вага продукту в індивідуальному пакованні | 5,3 кг |
| Матеріал чашки | стекло |
| Докладна інформація | |
| Волість | 1200 Вт |
| Швидкість обертання | 28000 об/хв |
| Кількість рівнів швидкості | 2 |
| Тип керування швидкістю | прыжки |
| Режими роботи | пульсувальний |
| Персональний блендер | НЕТ |
| Додаткові можливості | Відсік для зберігання шнура живлення |
| Включені аксесуари | чашка |
| Функції | подрібнення льоду, змішування, подрібнення |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 399 ₴










