Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Стан | Новий |
| Рахівниця | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Відмітка | інший (GE SENS) |
| Домінувальний колір | чорний |
| Модель | Chef's Best Mate XL и Chef's Best Mate |
| Волість | 3000 Вт |
| Тип керування швидкістю | прыжки |
| Кількість рівнів швидкості | 6 |
| Режими роботи | турбо |
| Місткість робочої чаші | 6.2 л |
| Включені аксесуари | гак, міксер, миска, кришка для миски, віночок, версія XL: блендер, м'ясорубка |
| Ширина продукту | 39 см |
| Висота продукту | 32 см |
| Глибина продукту | 23,5см |
| Вага продукту | 5,79 кг |
| Вага продукту в індивідуальному пакованні | 6,76 кг |
| Код виробника | 5905718040100 |
| EAN (GTIN) | 5905718040117 |
| Стан паковання | оригінальний |
| Безпека | автоматична зупинка під час підіймання головки, запобіжний замок, блокування кришки, блокування лопаті міксера, протиковзні ніжки, захист від неправильного збирання, захист від перегрівання |
| Функції | подрібнення льоду, подрібнення, змішування, перемішування, подрібнення, збивання, натирання на тертці, замішування тіста |
| Додаткові можливості | Металевий двигун і підшипники — ПОВНІСТЮ МЕТАЛІЧНА ШІСТЕРНЯ, Таймер, Двигун 7-го покоління, Повністю мідне обмотування двигуна, Сенсорний дисплей |
| Інформація з безпеки | CE, WEEE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 899 ₴








