Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Стан | Новий |
| Рахівниця | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Відмітка | Макита |
| Домінувальний колір | чорний |
| Модель | DCL182ZB |
| Джерело живлення | працює від батареї |
| Напруга батареї | 18В |
| Волість | 30 Вт |
| Місткість пилозбірника | 0,65 л |
| Знімний ручний пилосос | Да |
| Мокра робота | НЕТ |
| Код виробника | DCL182ZB |
| EAN (GTIN) | 0071990938307 |
| Стан паковання | оригінальний |
| Включені аксесуари | Насадка для підлоги Т-подібна, мішок для збирання пилу (ТЕКСТИЛЬНИЙ), мішки для збирання пилу (БУМАЖНІ) 5 шт. (оригінальна MAKITA), коротка щілинна насадка, всмоктувальна трубка 45 см, тримач щілинної насадки |
| Додаткові параметри | |
|---|---|
| Набір/Комбо | MAKITA DCL182ZB + АККУМУЛЯТОР LXT 18V |
| Рік випуску (електроінструменти) | 2022 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 599 ₴





