Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Стан | Новий |
| Лічиль | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Відмітка | Тефаль |
| Домінувальний колір | сріблясто-сірий |
| Модель | SW852D12 |
| Волість | 700 Вт |
| Форма сендвічів | трикутник |
| Кількість сендвічів | 4 |
| Безпека | ручки з функцією «холодного дотику» |
| Комунікація | індикаторна лампа |
| Антипригарне покриття | Да |
| Додаткові можливості | можна зберігати вертикально |
| Ширина продукту | 28см |
| Висота продукту | 36 см |
| Глибина продукту | 24 см |
| Вага продукту | 3кг |
| Вага продукту в індивідуальному пакованні | 4,62 кг |
| Код виробника | SW852D12 |
| EAN (GTIN) | 3045386363643 |
| Стан паковання | оригінальний |
| Інформація з безпеки | СЕ |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Плитка увімкнена | для вафель, для сендвічів |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 496 ₴




