Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Основні дані | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Рахівниця | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Відмітка | Йоер |
| Модель | Леді EG02S |
| Код виробника | EG02S |
| EAN (GTIN) | 5900779771123 |
| Стан паковання | оригінальний |
| Фізичні параметри | |
| Домінувальний колір | сріблясто-сірий |
| Зона для гриля | 1334 см2 |
| Ширина продукту | 36 см |
| Висота продукту | 18 см |
| Глибина продукту | 33 см |
| Вага продукту | 5 кг |
| Вага продукту в індивідуальному пакованні | 5.8кг |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Докладна інформація | |
| Волість | 2000 Вт |
| Контроль температури | Да |
| Тип гриля | контакт, паніні, складаний |
| Функції | автоматичне вимкнення, зливання жиру, зменшення жиру, швидке випікання |
| Комунікація | світловий індикатор, індикатор готовності, індикатор роботи, індикатор температури, індикатор живлення, дисплей |
| Безпека | не нагрівні ручки, нековзні ніжки, теплоізольований корпус, захист від перегрівання |
| Додаткові можливості | Незалежне регулювання температури для обох конфорок, Таймер, Акустичний сигнал, блокування в закритому положенні, Регулювання висоти верхньої конфорки, Закритий гриль, Відкритий гриль, Знімний піддон для збирання жиру, Знімні конфорки, Лопатка для чищення |
| Додаткові параметри | |
| ВАША ПЛАТИНОВА БЕЗПЕКА | 3-річний додатковий пакет захисту |
| Роздільний контроль температури для обох пластин | + Таймер |
| Автоматичний гриль | + 4 позиції для гриля |
| Велика поверхня для гриля 1334 см2 | + Зменшення жиру до 40% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 695 ₴






