Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Основні дані | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Рахівниця | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Відмітка | Бердсен |
| Модель | БД-652 |
| Код виробника | 365201 |
| EAN (GTIN) | 5903890618346 |
| Фізичні параметри | |
| Домінувальний колір | чорний |
| Місткість чаші | 5л |
| Місткість кошика | 5,2 кг |
| Ширина продукту | 36 см |
| Висота продукту | 26,5 см |
| Глибина продукту | 27,8 см |
| Вага продукту | 3,4 кг |
| Вага продукту в індивідуальному пакованні | 4.2 кг |
| Докладна інформація | |
| Волість | 1500 Вт |
| Тип | знежирений |
| Додаткові можливості | дуже висока потужність |
| Включені аксесуари | інструкції польською, англійською, німецькою мовами |
| Функції | електронний термостат, автоматичні програми, контроль температури, таймер |
| Комунікація | світловий індикатор, звуковий сигнал, індикатор готовності до роботи, індикатор роботи, дисплей |
| Безпека | автоматичне вимкнення, ручки, що не нагріваються, антипригарне покриття, нековзні ніжки, захист від перегрівання |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 294 ₴








