
Бездротовий вертикальний пилосос, легкий, ручний Tefal X-Pert 7.60 TY6A31
12 795 ₴
- В наявності
- Код: TY6A31WO
+380 (98) 241-02-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Стан | Новий |
| Рахівниця | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Відмітка | Тефаль |
| Домінувальний колір | фіолетовий |
| Модель | Tefal X-PERT 7.60 |
| Джерело живлення | працює від батареї |
| Напруга батареї | 18В |
| Волість | 140 Вт |
| Місткість пилозбірника | 0,44 л |
| Фільтр | Можна прати |
| Час заряджання | 240 хв. |
| Час роботи в бездротовому режимі | 45 хв. |
| Знімний ручний пилосос | Да |
| Мокра робота | НЕТ |
| Вага продукту | 2 кг |
| Вага продукту в індивідуальному пакованні | 4,6 кг |
| Код виробника | TY6A31WO |
| EAN (GTIN) | 3221616113466 |
| Стан паковання | оригінальний |
| Інформація з безпеки | СЕ |
| Комунікація | індикатор заряджання, індикатор стану батареї |
| Додаткові можливості | Функція STOP&GO, вертикальний і ручний пилосос 2 в 1, технологія Cyclone, два режими швидкості, ідеально підходить для людей, які страждають на алергію |
| Включені аксесуари | Електрична світлодіодна щітка, 2 вбудовані щітки EasyBrush, щітка для дивана, щілинна насадка |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 795 ₴






