Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Стан | Новий |
| Рахівниця | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Відмітка | Адлер |
| Домінувальний колір | чорний |
| Модель | АД7048 |
| Джерело живлення | працює від батареї |
| Напруга батареї | 22,2 В |
| Волість | 350 Вт |
| Місткість пилозбірника | 0,8 л |
| Фільтр | НЕРА-фільтр |
| Час заряджання | 300 хв. |
| Час роботи в бездротовому режимі | 30 хв. |
| Знімний ручний пилосос | Да |
| Мокра робота | НЕТ |
| Ширина продукту | 29 см |
| Висота продукту | 69 см |
| Глибина продукту | 13 см |
| Вага продукту | 42 кг |
| Код виробника | АД7048 |
| EAN (GTIN) | 5903887809580 |
| Інформація з безпеки | СЕ |
| Комунікація | індикатор заряджання, індикатор стану батареї, дисплей |
| Додаткові можливості | бездротовий, без мішка, функція турбо |
| Включені аксесуари | Щітка 2 в 1, щілинна щітка, настінне кріплення |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Вертикальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 726 ₴










