Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Стан | Новий |
| Рахівниця | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Відмітка | інший (АДЛЕР ЄВРОПА) |
| Домінувальний колір | чорний |
| Модель | Pin-пилосос Cordless AD 7062 |
| Джерело живлення | працює від батареї |
| Напруга батареї | 29,6 В |
| Волість | 400 Вт |
| Місткість пилозбірника | 0,6 л |
| Фільтр | НЕРА Н12 |
| Час заряджання | 240 хв. |
| Час роботи в бездротовому режимі | 55 хв. |
| Знімний ручний пилосос | Да |
| Мокра робота | НЕТ |
| Вага продукту | 1.8 кг |
| Вага продукту в індивідуальному пакованні | 3кг |
| Код виробника | Pin-пилосос Cordless AD 7062 |
| EAN (GTIN) | 5905575905291 |
| Стан паковання | оригінальний |
| Комунікація | індикатор чистоти фільтра, індикатор заряджання, індикатор стану акумулятора, індикатор заповнення мішка/контейнера, дисплей |
| Додаткові можливості | 3 рівні швидкості всмоктування. Відрегулюйте потужність залежно від типу бруду. Низький рівень споживання енергії економить заряд батареї, максимальне видаляє стійкі забруднення. Час роботи до 55 хвилин. Тривалий час роботи. Потужний безщітковий двигун потужністю 400 Вт забезпечує високу ефективність, тривалий термін експлуатації та низьке енергоспоживання. Автоматичний режим із датчиком пилу автоматично регулює потужність всмоктування. Ідеально підходить для швидкого прибирання без додаткових налаштувань. Удосконалена система фільтрації з 9 конусами ефективно затримує пил і алергени. Зберігає повітря чистим під час прибирання |
| Включені аксесуари | Алюмінієва пряма трубка, щілинна насадка, Маленька щілинна насадка 2 в 1, Електрична щітка для твердих підлог, Настінна вішалка з місцем для аксесуарів, Змінний ролик для м'яких підлог, Акумулятор, Зарядний пристрій |
| Інформація з безпеки | CE, WEEE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Вертикальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴











