
Двокамерна фритюрниця без жиру TEFAL DUAL EASY EY9428E XXL 11 л 2700 Вт
15 454 ₴
- В наявності
- Код: EY9428E0
+380 (98) 241-02-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Основні дані | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Рахівниця | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Відмітка | Тефаль |
| Модель | EY9428E0 |
| Код виробника | EY9428E0 |
| EAN (GTIN) | 3045380026667 |
| Стан паковання | оригінальний |
| Фізичні параметри | |
| Домінувальний колір | чорний |
| Місткість чаші | 11 л |
| Місткість кошика | 3кг |
| Ширина продукту | 38,5 см |
| Висота продукту | 33 см |
| Вага продукту | 8,13 кг |
| Докладна інформація | |
| Волість | 2700 Вт |
| Тип | знежирений |
| Функції | автоматичні програми, контроль температури, таймер |
| Комунікація | звуковий сигнал дисплей |
| Безпека | автоматичне вимкнення ручки, що не нагріваються, антипригарне покриття, нековзні ніжки |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 454 ₴







