
ФРИТЮРНИЦЯ БЕЗ ЖИРА PHILIPS AirFryer Ovi Dual NA352/00 2750 Вт 9 л
13 462 ₴
- В наявності
- Код: НА352
+380 (98) 241-02-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Основні дані | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Рахівниця | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Відмітка | Филипс |
| Модель | НА352/00 |
| Код виробника | НА352/00 |
| EAN (GTIN) | 8720389032998 |
| Фізичні параметри | |
| Домінувальний колір | чорний |
| Місткість чаші | 9 л |
| Місткість кошика | 1,5 кг |
| Ширина продукту | 382,5 см |
| Висота продукту | 443,9 см |
| Глибина продукту | 314,2 см |
| Вага продукту | 7,85 кг |
| Вага продукту в індивідуальному пакованні | 9 кг |
| Докладна інформація | |
| Волість | 2750 Вт |
| Тип | знежирений |
| Комунікація | показувати |
| Додаткові можливості | Відсік для зберігання шнура живлення |
| Функції | автоматичні програми, контроль температури, таймер |
| Безпека | автоматичне вимкнення ручки, що не нагріваються, антипригарне покриття, нековзні ніжки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 462 ₴




