
ФРИТЮРНИЦЯ БЕЗ ЖИРА АЕРОФРИТЮРНИЦЯ 8 л 1800 Вт З АНТИПРИГАНИМ ПОКРИТТЯМ XXL
6 599 ₴
- В наявності
- Код: FRTNQW
+380 (98) 241-02-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Основні дані | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Рахівниця | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Відмітка | Леманн |
| Модель | Фреска |
| Код виробника | LHODF-1880 Фритюрниця без жиру FRESCO |
| EAN (GTIN) | 5905884559659 |
| Стан паковання | оригінальний |
| Інформація з безпеки | СЕ |
| Фізичні параметри | |
| Домінувальний колір | сріблясто-сірий |
| Місткість чаші | 8 л |
| Місткість кошика | 8 кг |
| Ширина продукту | 35,5 см |
| Висота продукту | 40,2 см |
| Глибина продукту | 37,6 см |
| Вага продукту | 5.8кг |
| Докладна інформація | |
| Волість | 1800 Вт |
| Тип | знежирений |
| Функції | електронний термостат, автоматичні програми, контроль температури, таймер, інший |
| Комунікація | світловий індикатор, звуковий сигнал, індикатор готовності до роботи, індикатор роботи, дисплей |
| Безпека | автоматичне вимкнення, ручки, що не нагріваються, антипригарне покриття, нековзні ніжки, захист від перегрівання |
| Додаткові можливості | Функція випікання, Функція підігрівання, Функція сушіння продуктів, Функція підтримки температури, Ручне відкривання, Освітлення під час випікання, Деко — покритий захисним шаром силікону, Деко для картоплі фрі, Розміри ящика: 25,4x25,4x14 см |
| Включені аксесуари | Фритюрниця FRESCO, посібник користувача польською мовою, кошик із ручкою, оригінальне паковання, таця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 599 ₴








