Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Основні дані | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Рахівниця | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Відмітка | Сяоми |
| Модель | Mi Smart Air Fryer |
| Код виробника | 30802 |
| EAN (GTIN) | 6934177728594 |
| Фізичні параметри | |
| Домінувальний колір | білий |
| Місткість чаші | 3,5 л |
| Місткість кошика | 2,6 кг |
| Ширина продукту | 28,2 см |
| Висота продукту | 33,5 см |
| Глибина продукту | 30,4 см |
| Вага продукту | 3,9 кг |
| Вага продукту в індивідуальному пакованні | 5,07 кг |
| Докладна інформація | |
| Волість | 1500 Вт |
| Тип | знежирений |
| Додаткові можливості | Wi-Fi, застосунок Xiaomi Home, рецепти, можна мити в посудомийній машині |
| Включені аксесуари | посібник користувача польською мовою, гарантійний талон, кошик |
| Функції | електронний термостат, автоматичні програми, контроль температури, таймер |
| Комунікація | звуковий сигнал, індикатор роботи, дисплей |
| Безпека | автоматичне вимкнення, ручки, що не нагріваються, антипригарне покриття, нековзні ніжки, захист від перегрівання |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 841 ₴





