
Фритюрниця без жиру АЕРОФРИТЮРНИЦЯ 7.5 л Велика XL TEFAL EY855D10
9 683 ₴
- В наявності
- Код: EY855D10
+380 (98) 241-02-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
Ви з легкістю зможете приготувати широкий асортимент збалансованих і смачних повсякденних страв, які сподобаються всім!
У фритюрниці ви також можете приготувати: 2 кг курки, 1,2 кг картоплі фрі, піцу діаметром 24 см і 9 кексів.
| Основні дані | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Рахівниця | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Відмітка | Тефаль |
| Модель | EY855D10 |
| Код виробника | EY855D10 |
| EAN (GTIN) | 3045380026216 |
| Стан паковання | оригінальний |
| Фізичні параметри | |
| Домінувальний колір | чорний |
| Місткість чаші | 7,5 л |
| Ширина продукту | 39,6 см |
| Висота продукту | 31,5 см |
| Вага продукту | 5,7 кг |
| Докладна інформація | |
| Волість | 2020 В |
| Тип | знежирений |
| Комунікація | показувати |
| Функції | автоматичні програми, контроль температури, таймер |
| Безпека | автоматичне вимкнення ручки, що не нагріваються, антипригарне покриття, нековзні ніжки |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 683 ₴





