Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Стан | Новий |
| Лічиль | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Волість | 670 Вт |
| Максимальна робоча температура | 480 °C |
| Відмітка | Техребал |
| Мінімальна робоча температура | 100 °C |
| Модель | БАБ3-74395 |
| Напруга живлення | 230 В |
| Джерело живлення | мережа |
| Тип | 2в1 (гаряче повітря й насадка) |
| Стан паковання | оригінальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 699 ₴







