Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Стан | Новий |
| Лічиль | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Відмітка | Акваель |
| Тип | ведро |
| Максимальна ефективність | 2000 л/год |
| Споживання енергії | 17 дюймів |
| Повернення води | трубка |
| Висота продукту | 51 см |
| Ширина продукту | 27 см |
| Довжина: | 29 см |
| Довжина шланга | 150см |
| Максимальна висота впорскування води | 240 см |
| Додаткові можливості | регулювання продуктивності |
| Тип | біологічний, хімічний, механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 850 ₴








