Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Стан | Новий |
| Рахівниця | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Відмітка | Деко |
| Тип | ексцентрикова шліфувальна машинка |
| Тип потужності | мережа |
| Максимальна потужність | 320 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр стопи | 125 мм |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Застежка-липучка |
| Максимальні оберти | 14000 об./хв |
| Вага пристрою | 1,5 кг |
| Додаткова інформація | нековзна ручка, регулювання швидкості, система пиловидалення, мішок для пилу в комплекті |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 951 ₴







