Термін постачання цього товару становить 7-9 днів. Можливе оплата під час отримання.
| Стан | Новий |
| Рахівниця | Я виставляю рахунок-фактуру з НДС |
| Відмітка | Евротек |
| Тип | кутова шліфувальна машина |
| Тип потужності | мережа |
| Максимальна потужність | 1300 Вт |
| Напруга живлення | 230 В |
| Максимальні оберти | 11000 об./хв |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Система кріплення абразивного матеріалу | кріплення затискача |
| Код виробника | 125-мм шліфувальна машина TolMAX |
| Стан паковання | оригінальний |
| Додаткова інформація | додаткова ручка, захисний кожух леза, змінні леза в комплекті |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 428 ₴






